m |
m |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
{| class="wikitable" style="width:100%;" | {| class="wikitable" style="width:100%;" | ||
|- | |- | ||
| − | ! <center>'''<big> | + | ! <center>'''<big>Decks</big>'''</center> || <center>'''<big>Players</big>'''</center> |
|- | |- | ||
| − | | [[File:WarriorClassIcon.jpg|50px|link=]][[File:WarriorClassIcon.jpg|50px|link=]][[File:MageClassIcon.jpg|50px|link=]][[File:WarriorClassIcon.jpg|50px|link=]] | + | | [[File:WarriorClassIcon.jpg|50px|link=]][[File:WarriorClassIcon.jpg|50px|link=]][[File:MageClassIcon.jpg|50px|link=]][[File:WarriorClassIcon.jpg|50px|link=]] || [https://www.shadowera.com/wiki/index.php/Category:Series_2024#A1100gman A1100gman] |
|} | |} | ||
==== A1100gman ==== | ==== A1100gman ==== | ||

SURVIROR SERIES' DECK LIST 2024



| |
|
|---|---|
| |
A1100gman |

























This category currently contains no pages or media.