Close

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    Karta epicka - liczba w talii

    Tak się zastanawiam jaka jest maksymalna liczba kart epickich w jednej talii. Kiedyś przeczytałem że może być maks 1. Wczoraj grałem w trybie multiplayer i gościu miał dwóch Aeon Stormcaller. Więc jak to jest w końcu?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Mi się wydaj że każdej karty mogą być 4 sztuki w talii i to nie zależnie czy jest ona podstawowa, rzadka czy epicka.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Dzięki, zgadza się. Można mieć czterech Aeon Stormcaller w talii.

  4. #4
    Junior Member KIFOK's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    POLAND
    Posts
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Mozna miec po 4 karty kazdego rodzaju w decku... do decku mozesz wlozyc sobie wszystkie karty dostepne dla danej postaci...tylko po co. Jest cos takiego jak PRAWDOPODOBIENSTWO ze dana karte dostaniesz. Np jak masz 60 + kart w decku to jakie jest prawdopodobienstwo ze dostaniesz np Aldo w 3 turze??? jakies 000,1. Najlepsi gracze graja 30 kartami , choc w wersji 1,26 ma byc dolny limit podniesiony do 40 kart. Budowanie decku polega na tym zeby stworzyc pewna startegie gry, wybrac tylko NAJLEPSZE KARTY!!! dla danej postaci, polecam budowanie deckow miedzy 30 - 40 kart max. jak cos sluze pomoca
    From where you came you shall remain until you are complete again

  5. #5
    Junior Member KIFOK's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    POLAND
    Posts
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Quote Originally Posted by OkiDoki View Post
    Tak się zastanawiam jaka jest maksymalna liczba kart epickich w jednej talii. Kiedyś przeczytałem że może być maks 1. Wczoraj grałem w trybie multiplayer i gościu miał dwóch Aeon Stormcaller. Więc jak to jest w końcu?
    Aeon nie jest karta unique a wiec mozesz miec 4 w grze. np aldo mozesz miec tylko jednego w grze
    From where you came you shall remain until you are complete again

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •