Close

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
  1. #21
    Senior Member gnome72's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Warsaw, Poland
    Posts
    119
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witam,

    po zmianie telefonu z kiepskiego BB na Samsunga z androidem poszukałem w co by tu pograć i znalazłem Shadow Era. Podobnie jak przedmówca, Badger - nie miałem wcześniej do czynienia z karciankami, choć trochę się orientowałem w temacie z racji ogólnych zainteresowań grami planszowymi i RPG. Ominął mnie zupełnie etap MtG, teraz syn męczy mnie o Warcrafta bo (starsi) koledzy grają w szkole (no zapewne na przerwach, a nie na lekcji :-)

    Jako nowicjuszowi gra mi się bardzo podoba, gram głównie w pracy :-) Ciężko mi jeszcze wypowiadać jakie strategie są wskazane dla poszczególnych postaci, zacząłem grać łowcą, Victor Heartstriker. Na dzień dzisiejszy - jestem na 4 poziomie, grałem tylko przeciw komputerowym przeciwnikom, jestem w stanie pokonać dostępnych na tym poziomie przeciwników z wyjątkiem maginki, Majiya - nie jestem w stanie wystawić sprzymierzeńców którzy by się utrzymali przeciwko jej kulom ognistym i innymi zdolnościami. Na razie nie zmieniałem decka, dokupiłem tylko łuk Guardian's Oath, planuję kupić jeszcze Rapid Fire (2 ataki w rundzie)

    Mam pytanie o grę przeciwko innym graczom - czy system zestawia ich zupełnie dowolnie (np. 1 poziom przeciwko powiedzmy 50) czy też są jakieś limity w efekcie któych zestawieni są gracze zbliżeni poziomem?

    Miłego grania!

    Edit: Dodam jeszcze że równolegle zacząłem grać w Cabals: The Card Game. Polecam, choć gra sie inaczej.
    Last edited by gnome72; 10-24-2012 at 09:02 AM.

  2. #22
    Junior Member MadMosqiut0's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    UK
    Posts
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witam ;] odkrylem ta gre wczoraj jest bomba !!! ale to juz napisalem w poscie o sklepach hobbystycznych wiec sie nie bede powtarzal ;D tez gralem w MTG i pokemony i YuGiOh do tego i brakowalo mi takiej karcianki na androida jako iz czasy mej mlodosci minely 8 lat temu ;p teraz nie mam z kim w karty grac ... Od maja szukalem czegos na andro i rynek zazucony badziewiem z mobgate a o takiej prawdziwej karciance nic nie slychac ;/ i czemu?? trzeba ja jakos promowac bo marnuje sie biedna ;] pewno ze do MTG daleko ale MTG dziala przynajmniej od 1996 roku wiec ile to juz lat! Wspomoge funtami producenta i mam nadzieje ze wiecej fanow to zrobi ;p oby gra sie rozwinela do rozmiarow MTG oj Swiety Mikolaju PROOOOOOSZEEEE ;] pozdrawiam wszystkich i spotkajmy sie na grze ;]

    PS mam pytanie czy mozna zmienic bohatera i karty?? bo nie wiem czy hunter to jest to co chialbym grac ;p zastanawiam sie jeszcze nad szamanem i wilkami ;]

  3. #23
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Ja gram już ponad pół roku. Ale rzadko.
    Tak można stworzyć nową talię z innym bohaterem tylko najpierw musisz posiadać kartę tego bohatera i najlepiej odpowiadającą ilość kart dla tego bohatera. Najłatwiej jest chyba po prostu kupić odpowiedni komplet kart z nową klasą.
    Jeżeli chcesz zmienić deck musisz wykasować cały za pomocą Przycisku Clear wtedy wybierasz nowego bohatera składasz nową talię. Pamiętaj o tym że gdy jak złożysz kliknij SAVE. Talie stworzone wcześniej można wczytać(LOAD) i w taki sposób można korzystać z kilku talii.

    Ja się tylko nie mogę doczekać nowych kart

  4. #24
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    W dośyć późnej, ale...
    odpowiedzi na pytanie Gnome'a o zesawieniu graczy.. dotąd nie miałem możliwości się pytać o poziom graczy, ale mogę powiedzieć, że poziom tu ma znavczenie tylko w tym jakich masz przeciwników SI. Walczyłem odkąd zrobili reset rankingo z osobą która miała już 90 pkt rankingu gdy ja miałem 0. ilość kart też nie jest brana pod uwagę. Mówiąc krótko na kogo trafisz to z nim walczysz. a to że ktoś ma poziom 50 to znaczy tyle, że często i dużo gra a nie o jego zdolnościach... wiem co mówię też po sobie
    ( odrobina samo krytyki zawsze się przyda )

    No i może jeszcze na ilość i jakość kart na jakie sobie może pozwolić w talii przez zarobione kryształy ( po 25 za poziom + zakupione ) i zakupione paczki lub zużyte złoto.

    W kwestii Warcrafta.. karcianka mocno rozwinięta i dobrej klasy, podobny system, ale.. często ma dodatki i jeśli chce zaistnieć na stopniu wyższym niż tylko zwykły gracz to trzeba sporo pieniędzy w to włożyć. sam grałem przez ponad rok i musiałem odejśc ponieważ dodatki wychodziły w tempie 1 na 3 miesiące... lub inaczej co średnio 3 miesiące kolejny.
    Last edited by Therron; 11-27-2012 at 09:22 PM.

  5. #25
    Member thegatheringer's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Quote Originally Posted by gnome72 View Post
    Witam,

    po zmianie telefonu z kiepskiego BB na Samsunga z androidem poszukałem w co by tu pograć i znalazłem Shadow Era. Podobnie jak przedmówca, Badger - nie miałem wcześniej do czynienia z karciankami, choć trochę się orientowałem w temacie z racji ogólnych zainteresowań grami planszowymi i RPG. Ominął mnie zupełnie etap MtG, teraz syn męczy mnie o Warcrafta bo (starsi) koledzy grają w szkole (no zapewne na przerwach, a nie na lekcji :-)

    Jako nowicjuszowi gra mi się bardzo podoba, gram głównie w pracy :-) Ciężko mi jeszcze wypowiadać jakie strategie są wskazane dla poszczególnych postaci, zacząłem grać łowcą, Victor Heartstriker. Na dzień dzisiejszy - jestem na 4 poziomie, grałem tylko przeciw komputerowym przeciwnikom, jestem w stanie pokonać dostępnych na tym poziomie przeciwników z wyjątkiem maginki, Majiya - nie jestem w stanie wystawić sprzymierzeńców którzy by się utrzymali przeciwko jej kulom ognistym i innymi zdolnościami. Na razie nie zmieniałem decka, dokupiłem tylko łuk Guardian's Oath, planuję kupić jeszcze Rapid Fire (2 ataki w rundzie)

    Mam pytanie o grę przeciwko innym graczom - czy system zestawia ich zupełnie dowolnie (np. 1 poziom przeciwko powiedzmy 50) czy też są jakieś limity w efekcie któych zestawieni są gracze zbliżeni poziomem?

    Miłego grania!

    Edit: Dodam jeszcze że równolegle zacząłem grać w Cabals: The Card Game. Polecam, choć gra sie inaczej.
    Hej,
    w QuickMatch dostajesz przeciwnika o zblizonym rating'u w pierwszej kolejnosci. powiedzmy ze jak masz ranking 200 to grasz z mniej wiecej z ludzmi ktorzy sa na podobnym poziomie. Problem powstaje w okolicach 300 po tu mniej graczy wiec system ci daje przeciwnikow z nizszym ratingiem - mozesz wygrac malo a stracic wiele. Ogolnie na start to polecam Eladwen bardzo efektywny i latwy w obsludze i pozwoli ci wjechac w okolice 3setki. Pozdrawiam

  6. #26
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witam, rownież o SE dowiedziałem sie z google play Wcześniej pograłem trochę w "duel of champions", mam to na telefonie pytanie.. czy poprzez konto te z gry z androida można się zalogować do gry na pc?? I drugie pytanie.. jeśli nie to jak założyć konto na pc bo nei mogę nic zrobić...

  7. #27
    Member kurthektik's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Phyrexia
    Posts
    60
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Czesc, ten sam mail/login dziala na kazdej platformie niezaleznie czy to android/ios/mac/pc/przegladarka wiec mozna kontynuowac kariere z dowolnego urzadzenia np. w pracy

    Ciekaw jestem ile osob gra obecnie i w jakich miastach? w Toruniu gra kilka osob. Pozdrawiam

  8. #28
    DP Visionary RoLeeDUNE's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Poland
    Posts
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Siemka, rowniez przypadkiem trafilem na SE i tak mi sie spodobal ze zrobilem preordera kart :] lubie MtG ale aby grac online trzeba duzo kasy w to walic wiec SE jest alternatywa

  9. #29
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Ja na ShadowEre trafiłem już dawno temu ostatnio grałem trochę rzadziej ale teraz bo wyjściu dodatku zapewne ponownie zacznę grać. Czasem i mój kolega grywa
    I my to akurat z poznania jesteśmy. Coś czuje że polaków trochę w to gra ale mało jest ich na tym forum

  10. #30
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Jaa też gram ale mało jak na razie ;P

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •