Close

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 41
  1. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    London
    Posts
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Tania albo za darmo, ale tylko jezeli macie jailbreak'a

  2. #12
    Member thegatheringer's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Gra jest za darmo do pobrania z appstore. jak masz JB to tez nie dostaniesz za darmo shadow crystals (nawet z installous'a).Wiec jailbreak nie robi tutaj zadnej roznicy...

  3. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Poland
    Posts
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Szkoda ze jest nas tak niewielu na forum. Miejmy nadzieje ze wraz z rozwojem gry i jej popularyzacja, polskie formum sie zapelni. Czakamy na was rodacy!

  4. #14
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witam,

    ja również gram, w sumie od około miesiąca. Kiedyś grałem dośc dużo w MTG. Ale posiadanie talii na wysokim poziomie to niestety nie dla zwykłego śmiertelnika, a ciągłe przegrywanie z tymi samymi ludźmi, którzy są utrzymywani przez bogatych rodziców mnie nie kręciło. A i czasu brakowało. Shadow Era jest bardziej uboga, ale też pozwala pomyśleć, więc sprawia wiele radości. Chyba się ze mną zgodzicie? Też nie można oczekiwać od darmowej aplikacji tego samego co od MTG gdzie karty są sprzedawane na całym świecie za dość wysoką cene.

  5. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Hej,

    Gram w SE od paru dni (wiem wiem mało) przerzuciłem się z MTG oraz z LotR TCG gdyż tak jak wiadomo karty są niesamowicie drogie Zamówiłem sobie zestaw "fizycznych" kart jestem ciekaw tylko czy znajdą się ludzie do grania . Cóż we'll c ... Mam nadzieję że jak pojawią się już karty irl to stworzy się pewnego rodzaju scena szczególnie jak już to niektórzy zauważyli karty są bez porównania tańsze niż inne odpowiedniki

  6. #16
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witam. Gram od około 2 tygodni i postanowiłem się dopiero zarejestrować na forum Wiele karcianek za mną ( warcraft, magic, a game of thrones, dark eden nawet pokemony :P ) moją miłością jest lotr tcg w którego gram już niestety tylko online. Jako, że program nie odpala mi się w pracy poszukując innej ciekawej karcianki trafiłem właśnie tutaj. Plusem jest to, że poza programem działa w przeglądarce co umożliwia mi granie w pracy Mam już ~220 rating więc jakoś leci Pozdrawiam

  7. #17
    Junior Member FALLEN11ANGEL's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Polak tutaj! W Australi ale wciasz polak ! Jak ktos potrzebuje translacje angielskiego moge zawsze pomuc!

  8. #18
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    No to ja się zgłazam jako kolejny gracz Fakt, że w Polsce słabo ta gra jest promowana, ja o niej się dowiedziałem tylko i wyłącznie dlatego bo interesuję się grafiką 3d i silnikiem do gier unity 3d więc fakt, że trafiłem na tą gre to 100% przypadek ale jak dla mnie i szczęście Ja może i tylu karcianek jak niektórzy tutaj za sobą nie mam jednakże bardzo lubie taki rodzaj gry. Dotąd grałem głównie w yugioh który uważam, że daje cała mase możliwości taktycznych, czego mi brakowało w magicu gdzie brakowało mi kart pułapek i ciągłego kiwania przeciwnika zakrytymi kartami na planszy JA akurat uważam, że Shadow Era ma idealną sytuacje na dzisiejszym rynku.MGT i inne bardziej rozpoznawalne karcianki w pewnym momęcie są niewyobrażalnie drogie. Co z tego, że jeden deck nie jest zbyt drogi, ale żeby móć z kim kolwiek wygrać trzeba kupić ich multum przez co sama strategia i umiejętności taktyczne przestają być tsakie istotne. Shadow Era sądze, że będzie przedewszystkim trzymać się wersji online, a dopiero w drugiej kolejności wersji "papierowej". Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze wszystkie karty będzie można sprawdzić w praktyce zanim w ogóle wykorzysta się je w rzeczywistości. Można dosłownie za darmo pograć idealnie dobranym dla siebie deckiem, a płatności są w pełni opcjonalne bo jakby nie było każdą karte można kupić za wirtualne goldy Do tego dla mnie mała ilość kart jest akurat chwilową zaletą. Może jest tu wielu wyjadaczy karcianek, ale mnie już wykańczał fakt, że nigdy nie jestem na bierząco i co pojedynek spotykałem kogoś kto wyrzucał kartę która niby to wszystko mi niszczyła od tak bo ma jakiś super abit :/ Przez to, że nie sposób mieć dostęp do wszystkich kart w praktyce, nie ma szans żeby ogarnać ich efekty jakoś wcześniej. Tutaj za to każdą nową kartę będzie można śledzić na bierząco już teraz żeby ogranąć wszystkie karty wystarczy włąściwie pare godzin gry teraz nic tylko czekać na kolejne updaty które i tak będą się pojawiać co zapewne doprowadzi w końcu do sytuacji że wiele innych karcianek będzie musiało z czasem pójść w ślady Shadow Ery i przestawić się na darmową wersje online by promować realne karty Pozdrawiam wszystkich polskich graczy

  9. #19
    Junior Member Culapo's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witajcie, rowniez przypadkiem trafilem na te gre w appstore pare dni temu i tak mi sie spodobala, ze poslalem im 5$ w drugi dzien rozgrywki : )

  10. #20
    Junior Member Badger's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witajcie,
    Na SE trafiłem ,jak część z was, przypadkiem.Mianowicie przeczytałem o niej na forum android.com.pl i jako że nie miałem okazji do tej pory grać w karcianki a gry tego typu zawsze wydawały mi się atrakcyjne , postanowiłem dać jej szansę.To była miłość od pierwszego zagrania(i taki gram już sobie jakieś 2 tygodnie).Jako rasowy newbie przeszedłem przez wszystkie obowiązkowe etapy(1.Pranie dupy przez komputer,2.Pranie dupy przez innych graczy,3.Powolne dochodzenie do tego o co w tym wszystkim chodzi,4.Pranie dupy komputerowi,5.Pranie dupy innym graczom)i tak doczłapałem się do ranku 212(i ciągle rośnie).[Jeśli ktoś byłby chętny na duel to mój nick w grze to "borsuczysko"]

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •