Close

Results 1 to 10 of 41

Threaded View

  1. #20
    Senior Member gnome72's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Warsaw, Poland
    Posts
    119
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witam,

    po zmianie telefonu z kiepskiego BB na Samsunga z androidem poszukałem w co by tu pograć i znalazłem Shadow Era. Podobnie jak przedmówca, Badger - nie miałem wcześniej do czynienia z karciankami, choć trochę się orientowałem w temacie z racji ogólnych zainteresowań grami planszowymi i RPG. Ominął mnie zupełnie etap MtG, teraz syn męczy mnie o Warcrafta bo (starsi) koledzy grają w szkole (no zapewne na przerwach, a nie na lekcji :-)

    Jako nowicjuszowi gra mi się bardzo podoba, gram głównie w pracy :-) Ciężko mi jeszcze wypowiadać jakie strategie są wskazane dla poszczególnych postaci, zacząłem grać łowcą, Victor Heartstriker. Na dzień dzisiejszy - jestem na 4 poziomie, grałem tylko przeciw komputerowym przeciwnikom, jestem w stanie pokonać dostępnych na tym poziomie przeciwników z wyjątkiem maginki, Majiya - nie jestem w stanie wystawić sprzymierzeńców którzy by się utrzymali przeciwko jej kulom ognistym i innymi zdolnościami. Na razie nie zmieniałem decka, dokupiłem tylko łuk Guardian's Oath, planuję kupić jeszcze Rapid Fire (2 ataki w rundzie)

    Mam pytanie o grę przeciwko innym graczom - czy system zestawia ich zupełnie dowolnie (np. 1 poziom przeciwko powiedzmy 50) czy też są jakieś limity w efekcie któych zestawieni są gracze zbliżeni poziomem?

    Miłego grania!

    Edit: Dodam jeszcze że równolegle zacząłem grać w Cabals: The Card Game. Polecam, choć gra sie inaczej.
    Last edited by gnome72; 10-24-2012 at 09:02 AM.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •