Close

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member GoldAngelS7's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Poland
    Posts
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    Zhanna Mist by GoldAngelS7

    Witam. Forum Polskie jest bardzo slabo rozwiniete. Gram juz kilka lat ale na forum mnie nie bylo jako aktywnego komentatora. Gracze z Polski nie udzielaja sie tu zbytnio.... Dlatego postanowilem opublikowac moj deck Zhanna Mist zaktualizowany dla SF, tak jak sie to robi w dziale dotyczacym strategii gry w jezyku angielskim. Zapraszam do kryrtyki, porad oraz publikowania swoich deckow.

    Deck jest dosc skuteczny, radzi sobie w obecnych warunkach. Grajac nim w tym miesiacu wbilem rating 292. Potem troche spadlo bo gralem tez innymi taliami. Aczkolwiek jest to deck solidny i mi osobiscie sie nim gra dobrze.

    Zhanna Mist by GoldAngelS7

    Hero: Zhanna Mist

    Allies:

    4x Jasmine Rosecult
    2x Aldon the Brave
    1x Talnted Oracle
    3x Aeon Stormcaller
    3x Champion of Irum
    3x Elizabeth Winterborn
    2x Viska, The Scarlet Blade
    4x Devoted Knight

    Pozostale Karty:

    4x Tidal Wave
    4x Focused Prayer
    2x The King's Pride
    4x Glass Chalice of Knowing
    4x Zail's Hymn

    W sumie 41 kart

    Jesli chodzi o towarzyszy (allies) jakich wybralem to zrezygnowalem z Armored Sandworm. Zwykle byl to jeden z najczesciej granych towarzyszy w Zhannie. Jednak jakos w moim decku nie znalazl miejsca. Zwykle lezy troche na stole ale nigdy nie lubilem go zbytnio. Nie ma tez Puwena, jest za to Champion of Irum. Jest znacznie lepszy moim zdaniem. Sa tez milosnicy Puwena ale CoI lepiej radzi sobie i na poczatku kiedy jego zadaniem jest poprostu byc, jak i potem kiedy wchodzi za 2res. jako towarzysz 3/5 przy obecnosci 2 wrogich towarzyszy i tez daje rade. Jasmine jest az 4 razy ale to bardzo dobra karta do kontroli stolu. SF wnosi do Zhanny rowniez Devoted Knight. Jest to swietnu towarzysz ktory zasila nasze resources, co pozwala czasem bardzo szybko dograc Aeona i budowac przewage na stole. A sam Aeon oczywiscie jest tu podstawa, nawet oslabiony lub "unieruchomiony" jakims attachmentem pozwala za plecami zbudowac mocne zaplecze. Viska czesto jest uzywana do "powrotu" jesli przeciwnik ma stol, 6 zycia oraz Haste pozwala ladnie wrocic do gry.

    Dociag kart jest zapewniony przez Elizabeth, jednak jako ze jest ona Unigue dalem zamiast jednej TO. Jednak tak naprawde najwazniejszy jest tu Glass Chalice of Knowing. Jest to absolutnie swietny sposob na dociaganie kart. Filtracja pozwala najczesciej dociagnac karte jakiej szukasz. Oczywiscie mozna wsadzic Wizzent's Staff, ale GChoK moim zdaniem jest lepszy.

    Tidal Wave czysci stol pozwala nam wrocic do gry nawet w beznadziejnych sytuacjach. Focused Player jest rowniez istotny. Uzywam go do niszczenia przeciwnika dociagu kart, szczegolnie bije w Antimatter, Tome of Knowledge, oraz broni przeciw Baduruu, Gwenneth czy Amber.

    Calosc dopelnia The King's Pride ktora w pozniejszej fazie gry jest bardzo skuteczna w dobijaniu przeciwnika.

    Jak mozna wywnioskowac z opisu gra deckiem polega na zdobyciu przewagi na stole i w ten sposob wygranie gry. Czesto bywa tak ze strace z 15-20pt zycia zanim bede mial na stole tych 3 towarzyszy oraz tKP i wygram gre. Mroczne energie Zhanny wydaje raczej na filtracje decku za pomoca GChoK niz na leczenie sie,czesciej nawet lecze towarzyszy by utrzymac ich na stole.

    Zycze milego testowania!
    Last edited by GoldAngelS7; 07-07-2014 at 07:29 PM.
    Best QM Rank: 23.
    Najlepsze miejsce w rankingu: 23.

    Best Rating: 334
    Najlepszy rating: 334

    Level: 43
    Poziom: 43

  2. #2
    Member
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Poland
    Posts
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Jakie masz doświadczenie z innymi priestami? Na nowym koncie udało mi się złapać w bonusie 200 SC i myślałem by pobawić się zarówno nowym priestem z SF jak i nowymi sojusznikami

  3. #3
    Junior Member GoldAngelS7's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Poland
    Posts
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Jesli chodzi o Zhanne to bardzo lubie nia grac, deck powyzej jest jednym z tych ktorych bede uzywal przez najblizsze miesiace. Jericho jest nieco slabszy, moim zdaniem SF cos tam wnosi, ale wole Zhanne bo daje opcje leczenia siebie i towarzyszy. Jesli chodzi o Threbina to jeszcze nie gralem, na razie testuje inne decki z kartami SF.
    Best QM Rank: 23.
    Najlepsze miejsce w rankingu: 23.

    Best Rating: 334
    Najlepszy rating: 334

    Level: 43
    Poziom: 43

  4. #4
    Member
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Poland
    Posts
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Ja właśnie staram się dla niego ukulać jakiś deck, ale to tylko kopia innych znalezionych. Jak na razie gra mi się priestem dziwnie, jakoś tak... wolno, w porównaniu do maga.
    To dosyć drogi deck, jak udaje Ci się wbić tyle golda? Nabijasz złoto na worldzie czy qm?

  5. #5
    Junior Member GoldAngelS7's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Poland
    Posts
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Heh, jak mi sie udaje wbic gold? Gram juz chyba 2-3lata nawet nie pamietam kiedy zaczolem. Mialem przerwy ale mniej wiecej tyle. Za obecnosc w ranking top 100 QM dostaje sie najmniej 1000sc. Za kazdy wygrany mecz 80 gold. Wiec jak wygrasz dziennie 10 meczy to zarabiasz 800gold, I pamietam ze kiedys gralem tak zeby sie dorobic jakis kart. Dziennie zalozylem ze wygram 10 meczy I co dzien 800 i 800 i 800...az sie nazbieralo. Co cztery poziomy dostaje sie 25sc. Bylem kiedys 23 w ranking dostalem 3000sc. I tak jakos sie nazbieralo Poza tym nie sprzedaje kart ktorych mam mniej niz 4, czyli zawsze te ktorych mam 5 to jedna z nich sprzedaje. Bo nawet jak karta jest "niegrywalna" nie znaczy ze zawsze tak bedzie. No i obowiazkowo musisz sie logowac raz dziennie zeby wziasc darmowa karte. W ciagu roku to az 365 kart

    A co do Herosow typu Priest. To sa wolne decki. Chodzi o to zeby przetwac i zdominowac pozniejsza faze gry. Przyspieszaja cie takie karty jak np. Devoted Knight, ale mimo to zwykle sa to decki wygrywajace w kolejnych fazach rozgrywki. Jak chcesz cos szybkiego i agresywnego to raczej nie Priesta.
    Last edited by GoldAngelS7; 07-08-2014 at 11:31 AM.
    Best QM Rank: 23.
    Najlepsze miejsce w rankingu: 23.

    Best Rating: 334
    Najlepszy rating: 334

    Level: 43
    Poziom: 43

  6. #6
    Member
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Poland
    Posts
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Mój obecny priest deck to

    Threbin the righteous

    Guardian of Unaxio x4
    Devoted knight x4

    Healing touch x3
    Tidal wave x2
    Ice storm x4
    Smite x4
    Forgiveness x2
    Righteous strike x3

    Bazaar x2
    Scriptures of the Righteous x4

    Plate armor x2

    Rod of smiting x2

    39 kart + bohater

    Wiem że trochę nieskładna, po prostu nie stać mnie na razie na wszystko. Trochę mi doskwiera brak sojuszników, ale jak jest już źle, to zawsze mam czym wyczyścić pole

  7. #7
    Member
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Poland
    Posts
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Mój obecny priest deck to

    Threbin the righteous

    Guardian of Unaxio x4
    Devoted knight x4

    Healing touch x3
    Tidal wave x2
    Ice storm x4
    Smite x4
    Forgiveness x2
    Righteous strike x3

    Bazaar x2
    Scriptures of the Righteous x4

    Plate armor x2

    Rod of smiting x2

    39 kart + bohater

    Wiem że trochę nieskładna, po prostu nie stać mnie na razie na wszystko. Trochę mi doskwiera brak sojuszników, ale jak jest już źle, to zawsze mam czym wyczyścić pole. Ostatecznie myślę o takim decku, z drobnymi różnicami

    ***HERO***
    Threbin the Righteous

    ***Allies***
    4x Guardian of Unaxio
    4x Devoted Knight
    4x Tainted Oracle
    2x Lily Rosecult
    1x Justicar Alysia

    ***Abilities ***
    4x Tidal Wave
    3x Ice Storm
    3x Focused Prayer
    1x Forgiveness
    4x Smite

    ***Items***
    4x Scriptures of the Righteous

    ***Weapons***
    4x Madelain's Scepter
    2x Rod of Smiting

    TOTAL: 40 cards + Hero

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •