Close

Results 1 to 6 of 6

Thread: congratz!

  1. #1
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    congratz!

    ...to S.era for making it into Top100 (and damn close to the top)!

    amazing effort! ja si ozaj nedokazem predstavit ze by som pri SE stravil tolko casu xD
    Last edited by 4Ak; 04-02-2014 at 01:03 PM.
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  2. #2
    Senior Member Snowstalker's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    134
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Blog Entries
    1
    s.era = ikillukillall?

    Kazdopadne gratulace, take si takove usili predtavit nedokazu! Spis si v posledni dobe snazim davat pauzu :-)

    A btw. sezona 14 sotva zacala a nejlepsi uz ma 19000 score, ja za celou sezonu nedam vic nez 40000 a to dokazu hrat stabilne na 280+, pokud hraju na vyhry...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Tak já vážně nevim, pánové.
    Řeklo se že se jde na DevilsCup, reprezentovat naši krásnou zemi? Řeklo.
    Inu, tak jsem to pojal jako vlastenec! A dřu a dřu, co mi síly stačí.
    My češi jsme tím jó známí i ve světě - vždyť naše snaha a kvalitní výkony byly vždycky maximální! Kdepak, u nás se nic nešulí - Vždyť všechno u nás šlape jako hodinky!
    Mezinárodní skandály? Nemáme a neznáme! Občas už z nouze nějaký z našich představitelů někde v zahraničí okatě ztopí aspoň tu propisku, nebo se v přímém přenosu z hradu trochu naleje, aby kiksy neměli jen ostatní, a nemuseli se kvůli nám cítit trapně.
    Vždyť my jsme vlastně skrytou pýchou Evropy, my to tu přece táhnem a platíme. Kdepak němci! - ti si u nás na tajňačku půjčujou, aby měli na bratwursty.
    Je přece samozřejmost, že bych jako pravý hrdý Čech za naše národní symboly - Miloše Zemanovic a Becherovku - i život položil.

    ...

    Teď vážně.

    Zaprvé - ať se mě nikdo po fiasku na devilscupu neopováží říct, že jsem neměl natrénováno. Pošlu ho do riti!
    Zadruhé - Samozřejmě pokud to pohnojí někdo jinej, umístění v top 100 mi vyhrazuje právo dloubat do něj dle libosti, a zprávama ve znění "No jo, ta příprava. Ta se holt nesmí podcenit." apod. mu pak dle libosti zásobit schránku. Tak s tim, klucí, počítejte, ať pak nejste překvapený.

    Zatřetí - Teď už fakt vážně - Zas taková hrůza to nebyla. Do půlky sezóny jsem se držel přes 300 a nahrál toho hlavně o prvních dvou víkendech kopec při studiu za rush elad - za hru bylo často i 1000 a většinou netrvala déle než několik minut. Je to nuda a strašná otrava - ale jiná možnost jak efektivně nahnat score ( v rozumném poměru s časem ) není.

    ( Hirototree part deleted. Houby borec, šupák je to. )

    Jinak foil Scourge Colossus je parádní, nechtěl jsem Karlstrada, což se mně splnilo.
    Každopádně, těch pár tisíc krystalů se bude hodit, pokud opravdu během pár dnů vyjde open beta SF.


    Závěrem díky za gratulaci. Potěšilo mě že jsem potkal v QM pár čechů a taktéž několik východních bratrů.

    Něchť má snaha ( a má skromnost, ta především ) je inspirací celé naší komunitě!
    Last edited by s.era; 04-03-2014 at 05:44 PM.

  4. #4
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...ty ses teda Vul, vole ))))))) ale jak si pan preje:

    Zaprve: nechapem ako 'ladder grinding' s Rush Elad deckom suvisi s treningom na Devils

    Zdruhe: ...ja mam Inbox uz teraz plny, takze fpohode

    Zatreti: podla vsetkych mojich doterajsich zisteni je 'hirototree' tzv shared account, cize to nehra jeden clovek, ale cela skupina rozdelena do casovych zon tak aby sa navzajom ich hracie casy neprekryvali

    ...ale teraz vazne, na Devils este neskoncili ani kvalifikacie, cize tak skoro nezacne, ale neboj, decky ktore zvazujem mam jednak UZ natrenovane, ale taktiez ich stale hram. tiez som sa prihlasil do par mensich turnajov takze budem trenovat aj tam, ale hlavne mi ide o "tournament meta scouting" (zatial to vyzera na LOADS of Ambers)

    ...dnes sa chystam pozriet si kto vsetko uz je v teamoch a skusit na nich zistit nejake pikosky (nech mozme trollovat?!!??!? xD_))))))))))))))))))))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  5. #5
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Grind s Elad má, když už nic jiného, tu výhodu, že co bys se zhannou stihl pět her, stihneš jich s Elad dvanáct, a potkáš dvanáct oponentů. Sice třetina z toho je amber a ta druhá podobnej metaplevel, ale zbytek stojí za zamyšlení, proč to ten člověk hraje, co tam je za myšlenku.
    Nehledě na to, že nahrát toho fúru naprd je stále o vela přínosnější, než nahrát toho prd.
    Navíc si pořád hraju s myšlenkou, jak na turnaji vytáhnu control elad, muheheh

    ...

    Okay, seriously again ^^

    Hirototree -> to jsi se, brůdr, pravděpodobně trefil -> Mažu ho z příspěvku. Škoda, trochu si mi tou úvahou vzal iluze.
    Já si říkal "Hergot, ten kluk šikmooká tomu dává zabrat. Kam já se hrabu."

    PS: S "průzkumem trhu" bych nezačínal, dokud nejsou jasné týmy, zkoumat konkrétní oponenty je "zbytečné". Trénink je lepší volbou v tomto případě přínosnější volbou.
    Průzkum trunajů je naopak práce velice záslužná! Zároveň doufám, že máš v plánu tyto cenné informace posunout dál a připravit stručněj reportík!
    Určitě by to nebylo na škodu
    Já osobně plánuju až fázi detailního průzkumu oponentů - a to ve fázi, kdy budem znát konkrétního protivníka.

    Ale jakmile se to bude blížit, můžeme si strategicky rozdělit úkoly - např. již zmiňovaný průzkum "devils" topiců s google překladačem, apod.
    Příprava na této teoreticky-konkurenční úrovni bude ve finále možná stejně důležitá, jako kvalitní deck.

  6. #6
    Senior Member Snowstalker's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    134
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Blog Entries
    1
    Quote Originally Posted by s.era View Post
    Grind s Elad má, když už nic jiného, tu výhodu, že co bys se zhannou stihl pět her, stihneš jich s Elad dvanáct, a potkáš dvanáct oponentů. Sice třetina z toho je amber a ta druhá podobnej metaplevel, ale zbytek stojí za zamyšlení, proč to ten člověk hraje, co tam je za myšlenku.
    Nehledě na to, že nahrát toho fúru naprd je stále o vela přínosnější, než nahrát toho prd.
    Navíc si pořád hraju s myšlenkou, jak na turnaji vytáhnu control elad, muheheh

    ...

    Okay, seriously again ^^

    Hirototree -> to jsi se, brůdr, pravděpodobně trefil -> Mažu ho z příspěvku. Škoda, trochu si mi tou úvahou vzal iluze.
    Já si říkal "Hergot, ten kluk šikmooká tomu dává zabrat. Kam já se hrabu."

    PS: S "průzkumem trhu" bych nezačínal, dokud nejsou jasné týmy, zkoumat konkrétní oponenty je "zbytečné". Trénink je lepší volbou v tomto případě přínosnější volbou.
    Průzkum trunajů je naopak práce velice záslužná! Zároveň doufám, že máš v plánu tyto cenné informace posunout dál a připravit stručněj reportík!
    Určitě by to nebylo na škodu
    Já osobně plánuju až fázi detailního průzkumu oponentů - a to ve fázi, kdy budem znát konkrétního protivníka.

    Ale jakmile se to bude blížit, můžeme si strategicky rozdělit úkoly - např. již zmiňovaný průzkum "devils" topiců s google překladačem, apod.
    Příprava na této teoreticky-konkurenční úrovni bude ve finále možná stejně důležitá, jako kvalitní deck.
    Hm, tak cinani s google prekladacem uz vedi, ze se na ne chystate stalkovat :-D

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •