Close

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member SnorryCZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Prague, Czech republic
    Posts
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    Shadow Era, pravidelne hrani v Praze

    Zdar !

    Vzhledem k tomu že ne každý má, či sleduje FB fan stránku o SE (https://www.facebook.com/groups/shadoweraczech/), kam pravidelně postuju novinky okolo chodu SE ve fyzické podobě, rozhodl jsem se pro založení samostatného vláknu i zde na off. fóru.

    Jako základnu pro českou komunitu máme k dispozici Mephit (http://mephit.cz/cs/sberatelske-karetni-hry/shadowera), kde kromě pravidelného hraní, ligy pro začátečníky a turnajů, je již nyní možné zakoupit karty - zatím v předobjednávce.

    Termíny turnajů a pravidelného hraní budu vyhazovat jak zde tak i na výše zmiňované fb stránce, doufám že se nás bude brzy scházet co nejvíce

    SnorryCZ ( Petr Kavan )
    Last edited by SnorryCZ; 03-31-2014 at 11:04 PM.

  2. #2
    Junior Member SnorryCZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Prague, Czech republic
    Posts
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Dnes mi došel první balík s odměnami pro hráče, zde malá ochutnávka

    1969226_10203602906702079_1911338802_n.jpg

    10154188_10203602948503124_558390610_n.jpg

  3. #3
    Junior Member SnorryCZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Prague, Czech republic
    Posts
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    KONEČNĚ mi byl dnes doručen balík z Anglie, tudíž mám doma dva balíky ready to play ! Pokud tedy máte zájem o demo hru, či víte o někom kdo by zájem měl, nechť se na mě obrátí To platí i pro ostatní, kteří si chtějí jen tak zahrát

    ZÁROVEŇ očekávám že každým dnem dorazí i druhý balík do Mephitu, což znamená vypsání termínů pro 1. ČESKÝ MELTDOWN !! ( aaah, finally )

    Toť prozatím vše, budu dále informovat

    PS: Dorazily mi další ceny do turnajů, tentokrát velmi pěkné SE obaly )

  4. #4
    Junior Member SnorryCZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Prague, Czech republic
    Posts
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Zdar !
    Po domluvě s Karolem z Mephitu máme dva možné terminy na 1.Český Meltdown turnaj u nás !

    Aby se nás sešlo co nejvíc, hlasujte prosím do konce týdne do komentářů pod tento příspěvek, ať vyberem ten, co bude vyhovovat největšímu počtu hráčů !
    Termíny jsou tedy : 4.5 a 24.5 a kapacita hráčů 12 !!

    V případě enormního zájmu by bylo možné udělat Meltdown č.2, ale to by zase záleželo na další dohodě s Mephitem, který nám každopádně vychází vstříct..

    Jinak vstup na turnaj bude 100 Kč, v této ceně budou 4 boostery ze kterých si poskládáte deck tak, jak to znáte ze hry. Karty vám samozřejmě zůstávají

    Těším se na hojnost účast vás všech !!

    SnorryCZ
    member of Dark Samurais guild

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •