Close

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
  1. #11
    Senior Member Snowstalker's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    134
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Blog Entries
    1
    Mě to taky moc hrát nebaví, jen jsem to chtěl testnout když na to přišla řeč a navíc začala nová sezóna. Taky jsem si ověřil, že když člověk chytne začátek sezóny (což se mi dřív nikdy moc nepodařilo), vybere správný balík a nezahraje ho úplně blbě, dostat se přes 300 není problém. Věřim že s Amber bych se tam i většinu sezóny udržel...

    Ale kašlu na to, baví mě víc hrát balíky, který je relativně těžký zahrát dobře, ale když se zahrajou dobře jsou hodně silný plus s hrdinou, který se zas tak často nevidí (v DP jsem hodně hrál allied Darkclaw).

    A stejně hraju hlavně na testserveru, kde je to zas o něčem úplně jiném - když jsem se vrátil na live server, říkal jsem si, co je to za nezvyk, jak jsou všechny ty hry takové pomalé, předvídatelné, jako by ani nehrozilo žádné nebezpečí :-)

  2. #12
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...ja tuto sezonu hram zatial len GM Zhanna, je to najblizsie ako sa da s kartami momentalne dostupnymi na live servri dostat ku Combo-decku, kto ma zaujem pozrite si:

    TJ 4Ak vs. Major Heal
    Zhanna vs. Elad

    ...bol som na 8hp a este som stale nemal vylozenu ziadnu kartu, potom ma typek zapalil a otravil,...no proste Des a Hruza, a potom som vyhral )))))))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  3. #13
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    @4Ak - velmi dobra hra bolo vidno, ze sa velmi nenudis pri odvracani kazdeho mozneho utoku ale chlapik mal velmi zaujimavy deck, co je fakt... inak v poslednej dobe som si vsimol, ze sa zacinaju mnozit decky s poctom kariet okolo 50... to je nejaky novy trend? ako to moze fungovat? "dostal som na hubu" od takych btw. ty mas main draw engine zalozeny na TO zabit, potiahnut 2 -> GM vratit TO -> nechat ho zabit a potiahnut dalsie dve?

    este si ladim Amber, ale na GM Zhannu sa v kazdom pripade tesim. teda, GM verzia bude az druha (z financnych dovodov), ale aj k tomu pride... tuto sezonu si budem este pohravat s Amber. heh, vravim sezonu, akoby som aspiroval na Top100 ale bohuzial tam este nie som. casom, casom chce to trening

  4. #14
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...heh, no jo, bola to celkom sranda, najlepsie je ze sa typek vola 'Major Heal' a jediny Major (ak nie MASSive) heal som tam daval ja )))))))))

    co sa tyka tych vacsich deckov, ja neviem, podla mna je najlepsie drzat sa 40 kariet (41-42 max), vacsina tych velkych deckov sa spolieha na Luck, ale su samozrejme aj vynimky. ja ked hram napriklad Amber, tak potrebujem maximalizovat svoje sance ze budem mat t3 BF a t4 JD (i.e.- mam STRATEGiU)), a to sa da dosiahnut jedine tak ze budem hrat s minimalnym moznym postom kariet - tu matematika nepusti. pri tych deckoch co maju 50+ (...a viac) sa moc o strategii neda hovorit, vacsinou ti ludia hraju s tym co pride, no a z casu na cas im to proste vyjde xD ale pri vyssich ratingoch uz ich zas tolko nevidiet, co je asi sposobene tym ze tie decky nie su prilis 'consistent'

    ...ale ako vravim, sem-tam sa im zadari. ja som s tou GM Zhannou narazil na Elementalisa co mal v decku 150+ (!!!!) kariet, aj nakopal ma tak az sa mi chcelo zanadavat si ))) proste mal luck na Kairosa ktoreho zahral t6, hned mu dal buff no a ja som nemal ziadny draw a 3 zo 4 Tidal Waves sa mi 'skryli' v poslednych 15 kartach so mi ostavali v decku....zadarilo sa mu chlapcovi )))

    GM Zhanna - main draw engine je naozaj GM+TO, mam tam este zopar kopii Elizabeth Winterborn, ale pokial sa mi podari TO-loop, tak Eliz konci skoro vzdy v resource pile. ta Zhanna potrebuje totiz na idealne fungovanie 11 resources, potom uz sa neda zastavit ))

    Top100 - sposob akym sa to teraz pomenilo nevyzaduje nejaky brutalny skill, potrebujes proste odohrat TONU hier a udrzat si decentny win-rate (60%+), ide totiz cisto o Score ktore ziskavas za vyhry - kamos Pat Jay to krasne rozpisal tu:

    http://www.shadowera.com/showthread....ighlight=takes
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  5. #15
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    tiez mam pocit, ze tak vela kariet je viac na skodu ako na uzitok, ale odohral som dalsich par duelov a znova boli vo vacsine decky s 50 kartami... sa pripravuju na nejaku zmenu chlapci? zeby po prichode SF bolo nutne minimum 50? lebo je tam dost vela discard vlastnosti na kartach... nechajme sa prekvapit.

    co sa Top100 tyka, cital som uz ten rozbor, je to ozaj zaujimave a vecne, ale vyslo mi z toho, ze i DON'T have what it takes jednoducho na to nemam cas, aby som konzistentne vyhraval denne 7+ hier... bohuzial. mozno niekedy da sa to aj oklamat ciastocne, aby si si nedrzal vysoky rating, ale opakovanym zrusenim hry pred jej zaciatkom si ho znizoval (znizi ti ho ako za prehru...) a tym sa dostanes k superom, ktori by "nemali" byt taki zdatni ako ti vo vyssich prieckach... ale zalezi to aj od MU samozrejme. tazko s tym vybabrat tak, aby sa to oplatilo...
    v tejto sezone mam aktualne skore 9000 a posledny v top100 ma 27.000 v tejto chvili. mam to marne.
    Last edited by lama7; 03-06-2014 at 11:25 AM.
    Where is this... Balor?

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •