Close

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 57
  1. #21
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    asi to tak spravim, nech to tu nespinim btw. od amber ma odradza to, ze su premnozene.

  2. #22
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...neeee, nie su, je ich dost, ale ked to tak zbezne prebehnem tak za poslednych 30 zapasov som mal proti sebe Amber max 3x (rating cca 300)

    to mas tak, "meta" je skoro ako zivy organizmus, stale sa vyvija - premnozi sa Amber, ludia si napechuju decky anti-Amber kartami (Shriek, LLN) Amber zacne mat tazky zivot a pomaly vykape (pripadne sa premnozi Lance))))), potom zase bude dominovat nieco ine, a takto to pojde stale donemoty dokola

    ...ja osobne poslednou dobou hravam hlavne:

    Control/Combo Serena
    GM Zhanna
    DR Zaladar
    ...ale aj tu Amber, Lancea, BB, ...aj tymto sa snazim svojou troskou prispiet k tomu aby sa toho hralo vela - o rating mi nejde, je mi u riti ci mam 120-200-alebo 300, a na Top100 nemam cas //

    a ked ma to vsetko zacne nudit, tak idem hrat Meltdown )))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  3. #23
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    zalozil som thread o amber, ale stale mi vrta v hlave ta Zhanna. ten yomasterov GM deck som videl, ale nevedel som posudit naslepo, ze ako by to fungovalo. mam peniaze nasetrene na jeden deck iba teraz do toho nechcem investovat dalsie prostriedky. co si zarobim v hre, to budem mat a rad by som si nechal nejake SC na cas, ked dorazi Shattered Fates, predpokladam, ze zmenia obsah starter deckov a zvysia ich hodnotu.

  4. #24
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Vzhledem k faktu,ze SF dorazi buhvi kdy (nazory zacinaji na kvetnu,pres srpen/zari,coz se mi na funkcni verzi zda realne,ale nekdo prorokuje i rok 2015) - bych se setrenim krystalu na SF netrapil.

  5. #25
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    mam pocit, ze mas asi pravdu, amber som uz zacal stavat, tak pokupim startery a vrhnem sa aj do zhanny
    sorry za OT.
    Where is this... Balor?

  6. #26
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Taky jsem nad tím přemýšlel, zdali ušetřit 2000 SC z kickstarteru a počkat na SF, nebo je rozfofrovat. Ale čekat třeba do září? ... To si radši zahraju s novým foilem A u tebe to navíc má diametrálně větší význam, nakoupené věci ti odemknou nový playstyle.

    @ Otázka do placu, ideálně pro někoho, kdo má povědomí o Kickstarter(+paypal) rewards - jak to vypadá s odměnama? Dostal jsem 2k SC, toť zatím vše. Díky za případné info, ušetříte mi čas na hledání správného threadu

  7. #27
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    neviem, ci vôbec existuje spravny thread. pisal som s kylom, vravel, ze musia doprogramovat do klienta, aby bolo vobec mozne dostat dalsie odmeny. vraj prve spravia podporu na neotvorene booster packy, ktore mozes potom aj pripadne darovat. takze sa dostanes k svojim 10+10 cotc+dp boosterom. to bude asi rovnako ako free card sleeve, ktory bol v odmenach. playmat a duel deck ani neviem co je
    Where is this... Balor?

  8. #28
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    no a termin, samozrejme as soon as possible...
    Where is this... Balor?

  9. #29
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Dík!

    Já už se lekl, že jsem něco prošvihl, když jsem včera narazil na thread od Kyla někdy z prosince s textem, že "CotC rewards has been sent to backers!". Thread se ale nakonec týkal jen backerů 40$+.

    ( FYI, tu je - http://www.shadowera.com/showthread....ghlight=reward )
    Last edited by s.era; 03-01-2014 at 07:02 AM.

  10. #30
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Quote Originally Posted by lama7 View Post
    zalozil som thread o amber, ale stale mi vrta v hlave ta Zhanna. ten yomasterov GM deck som videl, ale nevedel som posudit naslepo, ze ako by to fungovalo. mam peniaze nasetrene na jeden deck iba teraz do toho nechcem investovat dalsie prostriedky. co si zarobim v hre, to budem mat a rad by som si nechal nejake SC na cas, ked dorazi Shattered Fates, predpokladam, ze zmenia obsah starter deckov a zvysia ich hodnotu.
    GM Zhanna od yomastera (aka. "The Oathbreakers of Dunharrow v4.0") je masivny deck, ale ako skoro kazda Zhanna je narocny ako na Gold tak aj na samotne hranie. hravam Zhannu uz dost dlho a na to aby ju clovek aspon ako-tak uspesne zvladol potrebuje:

    - vyborny deck (..ktory musis poznat naspamat)
    - poznat standard pre ostatne decky (..a prisposobit tomu svoje 'sac-choices')

    ...hlavne tu druhu cast vela (predovsetkym "mladsich") hracov nezvlada. ak chces pozri si niektore moje hry, novu sezonu som zacal prave s tymto deckom.
    ked hras so Zhannou, musis velmi rychlo pochopit ze vyhrat ti staci len o 1HP, vela hier som hral tak, ze som bol na 'less than 10hp' a super este FULL, lenze ked sa Zhanna kolos raz rozgula, nejde zastavit. treba dobre pocitat superove karty, taktiez jeho damage output podla situacie na boarde a ratat aj s kartami ktore nehral, ale moze mat ale predovsetkym - NEROBIT chyby - jedna zle zahodena karta medzi t1 a t5 moze znamenat prehratu hru (toto plati pre Zhannu viac nez pre inych hrdinov)

    ...all-in-all, Zhanna is TOUGH to play right, but LOADS of fun if u do xD
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •