Close

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 57
  1. #11
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    hmm, to je celkom mozne, ja osobne s Rush-Elad problem nemam (...narozdiel od vela ludi co na nu tak moc nadavaju), je sice pravda ze bez ohladu na to s cim hram ak Rush-Elad dostane karty s ktorymi zahra tzv. 'Perfect rush' (i.e.- t1_Kris -> t2_Puwen -> t3_Priest/Aldon....a potom uz len BURN) je velmi tazke ju porazit, ale to je podla mna uplne OK, je to hlavne dolezite pre Balance hry ako takej.
    ...naopak, ked nema Perfect rush, pripadne sa stretne so Zhannou alebo Hunterom ktory ma aspon 3x Soul Seeker, moze to fesanda vacsinou rovno zabalit, pretoze bude v tom najlepsom pripade tahat za kratsi koniec a spoliehat sa na zazrak

    ...ja osobne by som ale napriklad s Rush Elad hravat nemohol, a grindit Top100 uz vobec nie, pretoze po a) na to jednoducho nemam cas, no a po b) by ma to asi velmi rychlo prestalo bavit. SE hravam uz hodne dlho a som v stadiu kedy radsej ako hrat dlhe hodiny ten isty deck len preto aby som vyhral 2000-3000 krystalov radsej zaplatim $20 a jednoducho si ich kupim (..ked idem s frajerkou do kina, stoji ma to cca tolko isto a to mame zabavu na dve hodiny, neviem preco by som tolko nedal za hru ktorou sa bavim uz roky)))))


    TL,DR - aspon tu toto Ceske forum trosku ozivime )))))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  2. #12
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Ono při SE cenách se rozhodně vyplatí "investovat".
    To že jsem v tabulce je víceméně náhoda, během učení na zkoušky jsem měl shadoweru na pozadí a voila - najednou bylo score ve výši 150k na světě. Z "donucení" mě to drží tak poslední týden, teď od pondělka. A těch pár krystalů, co získám, ty klidně vem čert.
    -jako "sběratel" se totiž především těšim na foil Karla a Collosa Sice bude horší najít pro ně praktické využití, krom Lance, MS a port Mal mě víc nenapadá...ale čert to vem. Je to prestiž a srdcovka
    Last edited by s.era; 02-27-2014 at 06:10 PM.

  3. #13
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...ak sa dobre pamatam tak svojho prveho Foil Scourga som vyhral v Meltdowne, kde som to vyskriabal na 4.miesto - ked ti ide len o Legendary Allies, MD je o nieco rychlejsi ale hlavne tak asi o TONU zabavnejsi sposob ako sa k nim dostat. jednak preto ze to cele trva len tyzden, no a tiez preto ze neutrpis traumu kedze v MD hras stale nieco nove ))

    ..na druhej strane chapem ludi ktori maju cas drtit QM na miesto v Top10, tie odmeny su tam fakt zaujimave

    ...just my two cents
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  4. #14
    Senior Member maskee's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czech Republic
    Posts
    522
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Koukám, že se z toho tady stává pokec :-) Tak se taky přidám:
    Rush Elad byl můj první deck na SE a rád vzpomínám, ale jak s.era říká úplně nahoře se s ním už hrát nedá. Když jsem hrál svůj "Dances with Tigers" přes 330 rating tak už jsem naštěstí Elad nepotkával, protože to byla pro tenhle balík noční můra :-) Naopak jsem si pochutnával na zástupech Amber a Sereny a taky toho Dimension Ripper Elementalise, ten je pro tenhle balík úplná mňamka...

    Moc rád bych si s váma kluci zahrál Devils Cup, myslím že bych mohl být ku pomoci (když ještě býval žebříček dle ratingu tak jsem byl i v top30), ale bohužel nemám moc času a hlavně nemám takový ten "vyhrazený" čas. Mám rodinu s dvěma dětmi a tři práce takže hraju dost nárazově... v práci, před spaním, na záchodě na velké :-D ...
    Tak jestli budete hrát, tak budu moc držet pěsti... a kdybyste probírali taktiku na turnaj, rád helfnu kdybych moh...
    IGN: TJ Maskee - Proud member of Team Juggernauts !

  5. #15
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ..to je fpohode maskee, vyzera to ze sme sa nakoniec nasli presne traja. ak budeme preberat decky/startegiu tak pocitam ze asi radsej cez PM, nech si to tu nemoze nikto precitat, ale dame ta na kopiu ))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  6. #16
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Ta myšlenka, jak někdo infiltruje naši sekci a louská z naší krásné barvité dvojjazyčné mluvy naši strategii. To mě fakt pobavilo.

    @maskee - tvůj "Kevin-Costner-inspired" deck mě zaujal, docela se těším, až si ho večer zkusím. Teda spíš zítra, až bude po season 12.

    A vzhledem k tomu, že nám to tu dost skomírá, myslím že veřejná diskuze a přínosné podněty všeho druhu jsou tu jen ku prospěchu. Pokud dáme dohromady nějakou rozumně velkou základnu, můžeme se bavit o spoustě dalších věcí - např. wulven sponzored turnaj pro cz/sk hráče.
    Zatím se mi totiž CZ část fóra jeví dost mrtvá. Sem tam nějaká ta jiskřička, ale většinou tma.
    Last edited by s.era; 02-28-2014 at 03:19 PM.

  7. #17
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Quote Originally Posted by s.era View Post
    Ta myšlenka, jak někdo infiltruje naši sekci a louská z naší krásné barvité dvojjazyčné mluvy naši strategii. To mě fakt pobavilo.
    ...nooo, tak ak sem napriklad postnes deck-list co planujes pouzit a mame o nom diskutovat, myslim si ze napriklad '4xGargoyle' pochopi aj Cinan ))))))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  8. #18
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    google translator je mocny a mozno by sa nakoniec k niecomu dopatrali :P ale prekladat decklist by bol asi ten najmensi problem... snad len ta pochybnost, ze niekto bude prehrabavat toto forum

    OT: nejaky ten decklist by sa mi zisiel, chcem si postavit nieco nove. rozmyslam nad amber alebo zhanna

  9. #19
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    poznamka pod ciarou: moja doterajsia strategia bola zalozit konto pre kazdeho hrdinu a rychlo zarobit peniaze na competitive deck. ale v dlhodobejsom horizonte je to dost kontraproduktivne a teraz to chcem cele zlucit do jedneho konta

  10. #20
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Quote Originally Posted by lama7 View Post
    google translator je mocny a mozno by sa nakoniec k niecomu dopatrali :P ale prekladat decklist by bol asi ten najmensi problem... snad len ta pochybnost, ze niekto bude prehrabavat toto forum

    OT: nejaky ten decklist by sa mi zisiel, chcem si postavit nieco nove. rozmyslam nad amber alebo zhanna
    ...najprv si vyber ci Amber alebo Zhanna a zaloz novy Thread (alebo zaloz rovno dva - priamo tu v Czech sekcii, a pekne po nasom xD), mozme to rozobrat. imo Amber je o nieco viac competitve ako Zhanna, ale Zhanna je o tonu viac srandy! ja poslednou dobou celkom casto (...a rad) pouzivam Yomasterov Ghostmaker deck, a vacsinu casu sa hrozne moc bavim (..moji oponenti uz tolko nie, asi)))))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •