Close

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 57
  1. #1
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    Devils Cup (national teams tournament) - SIGNUP

    Link: http://www.shadowera.com/showthread....nament)-SIGNUP

    uvadzam do pozornosti, ludi co poznam som uz oslovil, zatial prejavil zaujem len Drevo.

    ak mate niekto zaujem sa zucastnit a reprezentovat Cechy, Slovensko alebo aj aj, napiste sem. ja osobne som navrhol vytvorit Team Czechoslovakia xD

    Signup deadline -> Saturday March 1st, 17:59 GMT+0
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  2. #2
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Myšlenka CzechoSlavovakia Teamu se mi líbí, tak je na alespoň určitá šance, že se dají dohromady požadovaní tři lidi.
    Dohodneme se po PM, odpoledne si prostuduju detaily a požadavky turnaje.

    Ale předběžně do toho určitě jdu!

    IGN : IKillUKillAll, za poslední měsíc toho mám nahráno kopec(bylo zkouškový a spousta času:-) ), tento měsíc (=season12) bych rád skončil do desátýho místa a získal tak oba foil legendary.

    FYI - Co se ratingu týče, aktuálně se motám mezi 285 - 305.
    Last edited by s.era; 02-27-2014 at 11:37 AM.

  3. #3
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...ok, to uz by sme boli akurat traja - Ty, TJ Punk 1905 (aka Drevo) a ja. s Drevom to musim este potvrdit, Signups kazdopadne konci v sobotu poobede, takze AK chceme hrat, musime sa prihlasit predtym.
    ,.je mozne ze nam TO 'Team Czechoslovakia' neuzna, v takom pripade sa prihlasime len ako 'Czech Republic (Team CZE)', ja som aj tak polovicny (no, vlastne len stvrtinovy))) Cech, takze s tym nemam najmensi problem xD
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  4. #4
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Během odpoledne mě čeká čtyřhodinová přednáška z obchodního práva - vrámci ní si pročtu thready ohledně turnajů a pravidel, ať se v tom trocha orientuju, a zároveň si pročtu thread týkající se konkrétně tohoto turnaje. Večer pak doladíme přihlášení na turnaj a definitivní národnost našeho multinational mančaftu. Apropo, babička byla slovenka, takže nevidím problém v pure CZ či SK týmu

    @4ak - pokud víš o threadech s užitečnýma informacema ( 4 tourney newbie like me ), sem s nima. Na telefonu se mi to nehledá úplně nejlehčej, takže mi eventuelně ušetříš nemalej díl práce. Dík předem

  5. #5
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Quote Originally Posted by s.era View Post
    @4ak - pokud víš o threadech s užitečnýma informacema ( 4 tourney newbie like me ), sem s nima. Na telefonu se mi to nehledá úplně nejlehčej, takže mi eventuelně ušetříš nemalej díl práce. Dík předem
    ...v zasade ziadna veda, snad len tolko ze vacsina turnajov sa hra na IRC:

    http://shadowera.gondorian.com/gamechat/

    ...aj to len viacmenej pre moznost chatu. dalej uz zalezi len a len na pravidlach konkretneho turnaja (Bo3, Bo5, banned cards/decks, atd.). mozno snad este jeden koment - s 'Rush Elad' to nepude xD

    ak mas akekolvek otazky, sem s nimi, nemusis nic hladat, ja ti rovno odpoviem v tomto thread-e (..pripadne si info vyhladam a pastnem ju sem)
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  6. #6
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Rush elad je balik, který mám čistě za účelem skóre... Upřímně, už se docela těším, až skončí měsíc, dostanu svoje foily a budu si moct pinknout za něco normálního - BB, Amber, Zala, Baduu či mýho největšího oblíbence ( škoda že už ne tak moc competitive ) Elementalise.
    Nicméně, pokud máš pochybnosti, rád si Tě někdy trochu povodim, abych rozptýlil tvoje obavy.


  7. #7
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...ziadne pochybnosti, to mal byt len for viac nez cokolvek ine xD co sa tyka Elementalisa, prednedavnom sa mi do ruk dostal celkom zaujimavy 'build' s ktorym chalan od nas z timu zabija cez 300+:

    http://www.shadowera.com/showthread....-Hellamentalis

    ...takze competitive urcite je ))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  8. #8
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Bez toho, abych to otevřel - že by to byl SamuelJ?
    Před cca 14 dnama jsem si pro radost koupil 200sc za 30 kč, a z druhýho boosteru mi jako poslední karta padl foil elementalis ( ne DP, ale CotC ! ) - od tý doby jsem projel snad všechny thready o elementalisovi. A od tý doby na něm ujíždim.

    BTW - než začla rush elad kvůli score, z 250ti na 295 jsem se dostal právě díky tomuhle balíčku. Ale spíš bych řek, že kvůli tomu, že lidi neznají a nevědí jak na něj - ne proto, že by byl competitive. Pořád existuje velký procento decků, které bez větších potíží elementalisovi neuvěřitelně zatápí...
    Last edited by s.era; 02-27-2014 at 01:07 PM.

  9. #9
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...hlavne Zhanna, problem s Elementalisom je hlavne ten, ze sa nedokaze (alebo len s obrovskymi problemami) dostat 'do sedla' po board-wipe. ale podla mna dokaze akykolvek Hero prekvapit, zalezi to hlavne od kvality decku a od cloveka co to hra, samozrejme este treba pridat aktualny match-up

    ...my sme mali nedavno v TJ taky challenge, zahrat 20 QMs zakazdym s inym hrdinom od A po Z (...Amber -> Zaladar), hram momentalne okolo 300, ale aj tak som to dal na 11:9 (W:L) a prekvapivo som vyhraval prave s hrdinami ako je Vic, Gwen, Jericho a prehral som napr s Amber ci prave Rush-Elad )))
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  10. #10
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Defakto každý kdo disponuje čímkoliv na board wipe. Proto u Eleho většinou nedám dopustit na DR, není nad ten pocit, když zhanně sebereš TW(-edit: zrovna 14:42 se mi to povedlo ) Ale samozřejmě problém to neřeší. Mě osobně se na návrat po bw osvědčili fire snakes, někdy i discharge. I tak se po board wipu velice těžko vrací do hry. Někdo ( možná zrovna samuelj ) použil u popisu Eleho krásnou , trefnou větu - "Also, if you loose board, PANIC! "

    BTW u rush elad je problém, že lidi kolem 300 většinou ví, jak s ní rychle naložit. Taky podle toho vypadají poslední hry. Klesám do nových hloubek
    Last edited by s.era; 02-27-2014 at 01:45 PM.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •