Close

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 57
  1. #31
    Senior Member maskee's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czech Republic
    Posts
    522
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Quote Originally Posted by s.era View Post

    @maskee - tvůj "Kevin-Costner-inspired" deck mě zaujal, docela se těším, až si ho večer zkusím. Teda spíš zítra, až bude po season 12.
    To jsem rád, že zaujal, tak pak písni jak si s ním pořídil. Já ho teď hraju na "best wining strake" a zrovna mám za sebou 20 vyhraných her za sebou což je můj rekord.
    IGN: TJ Maskee - Proud member of Team Juggernauts !

  2. #32
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Quote Originally Posted by maskee View Post
    To jsem rád, že zaujal, tak pak písni jak si s ním pořídil. Já ho teď hraju na "best wining strake" a zrovna mám za sebou 20 vyhraných her za sebou což je můj rekord.
    @maskee - Win-streak of 20! wooot! tak to je dooost dobre, blahozelam! na akom to bolo ratingu cca?
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  3. #33
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    este som sa tam nedostal, ale zaujimalo by ma, ako sa vodi MS vo vyssich ratingoch, tak 280+?

    a 20 win streak? klobuk dole @maskee
    Where is this... Balor?

  4. #34
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    @maskee win streak mas asi 22 (edit: 24) a pozrel som si niektore z tvojich hier s Costnerovym deckom a iba tolko by som k tomu dodal, ze ho asi idem zajtra poskladat ) good job
    Last edited by lama7; 03-06-2014 at 10:23 AM.
    Where is this... Balor?

  5. #35
    Senior Member maskee's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czech Republic
    Posts
    522
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Právě, že se mi ten streak poved protože teď hraju jen na test serveru a úplně minimálně občas z nostalgie zahraju na live. A najednou nedávnou koukám, že mám nějak moc výher po sobě a ejhle bylo jich 16. No a pak hned končila sezóna a já pokračoval od nuly. V podstatě mi ten streak jde přes tři sezóny... konec jedné (někde okolo 300 rtg) pak celá další (od 0 zase zhruba po 300) a teď ještě pár her teď v sezóně. Až lidi upnou na novou verzi, tak si zase zahraju nějakou hru, uvidíme kam až to půjde, ale spokojenej jsem už teď. Asi se i pochlubím na fóru až to skončí :-) nevím, kolik je rekord mezi hráči. Největší streak o kterém jsem slyšel byl 21 her s Millstalkerem, ale dost možná někdo uhrál i víc.
    Každopádně to, že je to přes tři sezóny dost snižuje hodnotu toho streaku, ale mi to neva a když to protáhnu i do další sezóny, vůbec se nebudu zlobit :-D
    IGN: TJ Maskee - Proud member of Team Juggernauts !

  6. #36
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    @maskee streak je streak a co je doma, to sa pocita a ze je to prave s MS niecomu napoveda... ako som spominal, tiez si asi zatancujem s tigrami zatial som si vybral Amber, ktora mi v tejto sezone (z poslednych 30 hier, ktore vidim v historii) vyhrala 19 +1 remiza... este musim vela trenovat.
    Where is this... Balor?

  7. #37
    Senior Member maskee's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czech Republic
    Posts
    522
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Tak až budeš tancovat s tygry, tak dej vědět, rád se mrknu... nebo můžem i zahrát spolu. Aspoň testnu jak se hraje proti mému decku. Ten můj threat četlo přes 1000 lidí, ale nikdy jsem neměl tu čest svůj deck potkat na live. I když mi kámoši říkali, že prý se hrál dost. Ale to bylo v době, kdy já hrál okolo 330 rtg a né každý umí tenhle balík vytáhnout přes 300.
    IGN: TJ Maskee - Proud member of Team Juggernauts !

  8. #38
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    @maskee budem rad, ked si ho potom vyskusam proti tebe :P

    btw. nova verzia 2.080 klienta podporuje neotvorene booster packy, takze dalsia varka "darcekov" z kickstarter je na ceste. ale neviem este presne, ako sa k nim dopracovat. ale podla Kyle, rewards are pending a mozno zajtra budu
    Last edited by lama7; 03-07-2014 at 09:25 AM.
    Where is this... Balor?

  9. #39
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    @maskee ked som sa nad tym tak zamyslel, teoreticky, tak mirror matchup tanecneho decku je nocna mora. pre toho, kto ide druhy
    Where is this... Balor?

  10. #40
    Senior Member Drevo Triska's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Prague,CZE GMT+2
    Posts
    190
    Tournaments Joined
    3
    Tournaments Won
    0
    Blog Entries
    1
    Quote Originally Posted by s.era View Post
    Ta myšlenka, jak někdo infiltruje naši sekci a louská z naší krásné barvité dvojjazyčné mluvy naši strategii. To mě fakt pobavilo.

    @maskee - tvůj "Kevin-Costner-inspired" deck mě zaujal, docela se těším, až si ho večer zkusím. Teda spíš zítra, až bude po season 12.

    A vzhledem k tomu, že nám to tu dost skomírá, myslím že veřejná diskuze a přínosné podněty všeho druhu jsou tu jen ku prospěchu. Pokud dáme dohromady nějakou rozumně velkou základnu, můžeme se bavit o spoustě dalších věcí - např. wulven sponzored turnaj pro cz/sk hráče.
    Zatím se mi totiž CZ část fóra jeví dost mrtvá. Sem tam nějaká ta jiskřička, ale většinou tma.
    to určitě ano,ale na názvy decků translátor nepotřebuješ a třeba já sem v tom mistrovství v sealed decku,když už jsem začal tušit (někdy za stavu 3:0),že mam hodně velkou šanci,začal po oznámení soupeře sledovat z5ně jeho hry v tom turnaji azapisoval sem si přesný počty co sem viděl ))) v tomhle formátu to bylo docela feer

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •