Close

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 57
  1. #41
    Senior Member Drevo Triska's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Prague,CZE GMT+2
    Posts
    190
    Tournaments Joined
    3
    Tournaments Won
    0
    Blog Entries
    1
    Jinak zdravim. Budeme hrát teda v sestavě tak jak je to na "nástěnce") ?? Měli by jsme to nějak probrainstormit co teda budem hrát,potunit,potreenit... Já mam 3 ruuzný adepty na deck a ani ty to nemaj jistý )) Jako je to hustý když koukam co vzniklo za soupisky v některejch zemích.

  2. #42
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    napr. Čína?
    Where is this... Balor?

  3. #43
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    napriklad China....to bude podla mna jeden z najsilnejsich teamov
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  4. #44
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    inak - este nie som na 100% rozhodnuty, ale asi na turnaj vezmem tu Ghostmaker Zhannu, tuto sezonu hram len s nou a som momentalne na ratingu 300, este som nenasiel tazky matchup (mozno prave Zhanna mirror patri medzi najtazsie)
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  5. #45
    Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Dobrá volba, viděl jsem to v akci A navíc jsem rád, že se ji nemusím učit já.Postavil jsem dle návodu, zkusil...dostal 2x klepec a ruply mi nervy

    Jinak Vám docela závidim, bo já stále zkouším a zkouším, ale pořádnej smysluplnej nápad ještě nepřišel. Adepti sice jsou - Zal, Bad, BB... Ale to vše je mainstream...

  6. #46
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ...heh, hlavne si treba uvedomit ze existuju padne dovody preco su niektore decky mainstream a Tier1 a ine nie xD

    ..no a co sa tej Zhanny tyka (ale aj ostatnych deckov, vseobecne) - v SE neexistuje ultimatny deck co by porazil vsetko, ja som s tou GM Zhannou dostal na prdel od Elementalisa co mal v decku 150+ kariet. prehrat (aj s vybornym deckom) nie je nic hrozne, dolezitejsie je si uvedomit co bolo pricinou:

    - bad opening hand/draw?
    - opponents perfect play?
    - moje vlastne chyby?

    ...ja osobne si vela svojich (hlavne prehratych) zapasov pozeram z replay-a, analyzujem a snazim sa prist na to preco som prehral. ak napriklad hram proti Rush Elad ktora ma svoj perfect-rush a ja nedostanem v prvych 6tich turnoch ani Book of Curses a ani Tidal Wave, je viacmenej jasne ze prehram, ale bola to prehra s ktorou som nemal co urobit, takze sa tym nejak dalej nezaoberam
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  7. #47
    Senior Member maskee's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czech Republic
    Posts
    522
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Mám dotaz, vy považujete tu Oathbreakers Zhannu za hratelnou na turnaji? V QM je docela dobrá, protože je tam dost lidí co to neznaj a neví jak proti ní hrát, ale na takovémhle turnaji ji budou znát všici a myslím, že s ní moc šancí není. Navíc dobré turnajové decky se vyznačují nějakým překvapivým momentem (třebas valiant defender v Amber decku,...). Já teda osobně mám z té Zhanny trošku rozporuplné pocity, ale nemám ji tolik nahranou.
    Jinak turnajově nejlepší útočný deck je skutečně BB a to prostě proto, že se proti němu v podstatě nedá techovat, v tomhle ohledu je právě nej v turnajích se sideboardem nebo hero lock...
    IGN: TJ Maskee - Proud member of Team Juggernauts !

  8. #48
    DP Visionary 4Ak's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    868
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    to je dobra otazka maskee - podla mna je odpoved 'Ano'. je sice pravda ze advanced-hraci to poznaju, ale:

    1) advanced-hraci poznaju stavby a taktiku s/proti skoro kazdemu decku
    2) vyhoda Zhanny je ze mne je jedno ci vies co pride, aj tak je velmi tazke sa proti tomu efektivne branit

    ...podla mna je ta Zhanna viacmenej o tom ci mas t3 Book of Curses a nasledne t4 draw (idealne TO, ak nie tak aspon Eliz), potom t5-6-alebo 7 TW, v zavislosti od toho co sa deje na boarde

    na turnaj by som ju ale urcite vytunil, Sandworm>Knight a mozno nejaky 'surprise' Mournblade xD

    dalsi dobre decky co mam v zalohe su:

    Lance
    Zal (mam vytunenu Morphic aj DR verziu)
    BB (2 solidne decky)

    este eventuelne aj Boris, Moon a Baduru, ale tym by som sa radsej vyhol nakolko s nimi nemam tolko nahrate
    "This is who I am, nobody said you had to like it."

    TJ 4Ak
    Vermilion Bird
    The Holy Beast of...
    Team Juggernauts

  9. #49
    Senior Member maskee's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czech Republic
    Posts
    522
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Když nad tím tak přemýšlím asi bychom tohle fakt neměli rozebírat na fóru v české části pojmenované Devils Cup :-) Základem těhle turnajů je právě odhad soupeře a tenhle threat bude prním který náš soupeř protáhne google translatorem a okamžitě si počte o návrzích na decky...

    Jinak co se týče toho turnaje, tak hrajou tři hráči a každý má deck lock. Potřeba jsou dvě výhry k postupu. Takže není potřeba vybrat decky, které umí porazit kohokoli (overall), ale je taky možné vybrat tři decky, které jsou téměř autowin vůči některým a autoloss vůči jiným.
    Overall decky jsou Zhanna, Banebow, trochu Zaladar a Lance
    Risky good: Amber, Eladwen, Moonstalker (včetně a možná hlavně Millstalkera), Gwen

    Můj oblíbený risky deck (buď a nebo) je RD Baduuru - proti tomu jsou některé balíky úplně autoloss (ale třebas warioři s BF vesměs vyhrajou), ale do turnaje je třeba přihodit jednu až dvě weapony navíc a dva shadowfonty, protože turnajové decky hrajou vždy item destruction...
    Teď je ještě otázka jestli se ty decky nahlašují ještě před losem konkrétního soupeře (myslím hráče). Protože pokud ne, tak já bych třebas nemohl hrát své Tygry protože by soupeř určo očekával, že je hrát budu...

    Nejlepší balík v SE je millstalker a počítal bych s tím, že většina týmů bude jednoho mít. Maslím ža i my bachom ho tom mali mat. Pokad ho niekdo vje vodit. Takato troha anti translatova reča :-)
    IGN: TJ Maskee - Proud member of Team Juggernauts !

  10. #50
    Member lama7's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    a nie je millstalker na turnaji zakazany? nechce sa mi to teraz dohladavat, len som mal taky pocit, ale je mozne, ze som to cital pri nejakom inom... jedina vyhoda millstalkera na turnaji je, ze tam ti pravdepodobne nikto nespravi rage quit a mozes si uzit nudu az do konca koncov
    Where is this... Balor?

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •