Close

Results 1 to 3 of 3

Thread: Losownia PvP

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    Losownia PvP

    Witam wszystkich...

    Czy jakiś weteran tej gry może mnie oświecić i nakierować odnośnie PvP. Mam bazowy deck, zagrałem pierwszy paring pvp - dostałem kolesie co walił U,R,E za golda. Rozumiem że system losowan jest do dupy tutaj.

    Jakieś porady co do tej gry.... Widzę że długa frama się szykujec z przeciwnikiami NPC którzy są tość mało rogarnięci (chyb że to początkowe levele a pozniej jest ciężej)...

    Na co zostawić sobie kryształy... na nowy deck wilczy ... ?

  2. #2
    Member kurthektik's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Phyrexia
    Posts
    60
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    NPC lekko podnosza poziom przez kilka poczatkowych leveli i stopniowo daja wiecej xp/golda i nadaja sie wylacznie do poznania mechanizmow gry i treningu albo do farmienia golda. Latwo znalezc decki, ktore pozwalaja wygrac w ciagu 5-6 tur co generuje 80 golda co okolo dwie minuty.

    System PvP jest oparty na dobieraniu przeciwnikow o podobnym ratingu ale na poczatku jest to rzeczywiscie losowanie. Radzilbym nie wydawac pieniedzy i pierwsze konto potraktowac jako jazde probna do wyrobienia sobie opinii na temat klas herosow i stylu gry. Przy chyba piatym levelu uzbiera sie 100 krysztalow i mozna kupic drugi deck. Jesli gra Cie wciagnie to warto przez sms doladowac sobie krysztaly za kilka zlotych i kupic talie ulubionego herosa do uzupelnienia bazowych kart a reszte przeznaczyc na talie Elementali, ktora przy sprzedazy calego decka generuje najwiecej golda. Troche to na poczatku wszystko nie jasne ale jak sie ogarnie o co chodzi to mozna sie na prawde wkrecic. Gra generalnie polega na ciaglym ewoluowaniu swojej talii pod wzgledem spotykanych przeciwnikow. Pewne talie specjalizuja sie przeciwko pewnym typom przeciwnikow a pewne stawiaja na elastycznosc i uniwersalnosc.

    PS. Nie przejmuj sie i nie zniechecaj jesli czasem bedziesz masakrowany. To jest normalne na poczatku bo gra nie jest latwa, szczegolnie jak przekroczysz prog 200 w ratingu.
    "I will trade life for life with insurgents.
    Our resources, unlike theirs, are limitless"

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Kupiłem za piersze 100 kryształów deck Wolfenow - ale podejzewam że zrobił to każdy gracz wiec na ten deck jest pełno antydeków. Natomiast wyjaśnij mi proszę o co chodzi kupowaniem decku Elementali i sprzedaży. Jeśli dobrze zrozumailem to wydaje sie 100 krysztalow aby po spzredaży zyska sporo golda tak ? Sądziłem że to właśnie kupowanie decku za kryształy jest najbardziej ekonomiczne. I kolejna sprawa czy warto sprzedwać karty, przecież nigdy nie wiadomo kiedy się przydadza ?

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •