Close

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    86
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    Jsou tu nějací dobří hráči s vysokým ratingem?

    Zdravím.

    Pište rating s kterým hrdinou jste ho udělali

    Můj rekord je 286 a teď pozor - s Elementalisem .. Rekord byl v season 5, teď nehraju protože když nehrajete 3 dny tak bude rating padat, takže začnu zas až od Dark Prophecies. navíc teď jedu jen test server

  2. #2
    Senior Member Drevo Triska's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Prague,CZE GMT+2
    Posts
    190
    Tournaments Joined
    3
    Tournaments Won
    0
    Blog Entries
    1
    jj,děláš dobře já dal tady s Eladven/Zaldarem mix 278,ale jak říkáš de to drsně dolu.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Prague, CZE
    Posts
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    tak já dal 273 se Serena, ale už je to dávno, jelikož jsem nyní tak půl roku skoro nehrál :/
    též čekám na DP a trénuji na test serveru

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Tak to jsem tu jedinej n00bik :-D hraju to ani ne tri mesice párkrát do týdne, zatím nejvejš jsem se dostal s moonstalkerem na 236.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    A dík za info, vůbec jsem netušil, že ten rating padá a kolikrát jsem se divil, čím to, že to mám najednou o pár bodů níž, než si pamatuju....

  6. #6
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    86
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Tak nejen že mám zatím nejvyšší rating v tomto topicu, ale dokonce s hrdinou který je považovaný za nejslabšího No umí být dobře protivný když ho používáte dobře

    Vyndaan: Nemáš zač, podrobně je to napsané v topicu "Introducing rating decays" - tuším že po 3 neaktivních dnech začne každý den padat rating o 3 body
    IGN: GR3NADE

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Proč by měl být elementalis nejslabší? Na mě tak působila Serena, teď s DP a fan of blades dovede bejt pěkně smrtící, ale doteď mi přišla ta její schopnost nevyužitá... Apropó nehraju to pro rating, ale pro ty karty Stejně když vidím jak to chodí v quick games, tak mi to připadá dost o štěstí - aneb kolikrát jsem hrál moonwalkerem jen proti samým mágům, proti kterejm jsem to na ratingu 230 moc nedával (tak 2-3 prohry na 1 výhru). Když už mě to opravdu přestalo bavit bejt zasypávanej novama a jinýma věcma, postavil jsem si antimage balíček a voilá na mága jsem ne a ne narazit.

  8. #8
    Senior Member Drevo Triska's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Prague,CZE GMT+2
    Posts
    190
    Tournaments Joined
    3
    Tournaments Won
    0
    Blog Entries
    1
    Pánové bacha,protože s DP je Elementalis brutální,ale je pravda že nebyl nejsilnější,horší byl jen Baduruu či Jericho...

  9. #9
    Senior Member maskee's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czech Republic
    Posts
    522
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Ahoj kluci... já mám rekord 300 hlavně jsem hrál za amber. Jinak teď se snažím atakovat top50 v této sezóně :-)
    Jo a na test serveru mám rtg 305, ale tam se to moc neřeší, spíš je to na škodu bo dlouho čekáte na soupeře...
    IGN: TJ Maskee - Proud member of Team Juggernauts !

  10. #10
    Senior Member Drevo Triska's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Prague,CZE GMT+2
    Posts
    190
    Tournaments Joined
    3
    Tournaments Won
    0
    Blog Entries
    1
    nad 300 je slušná záležitost! ,) bohužel ted hraji jen test server(páč turnaje se už hrají s DP),kde se mi moc nedaří a guildí turnaje...

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •