Close

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member MadMosqiut0's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    UK
    Posts
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    pytania i odpowiedzi i porady do gry

    Kolejny post by ulatwic zycie polskiej rzeszy graczy ;] ktorych jest stanowczo zamalo ;]

    Ja mam pytanko jak to jest z tymi bronmi i zbrojami ?? Skad wiadomo ktora bron lub zbroja ma ile wytrzymalosci ? Zauwarzylem, ze znikaja po kilku zadanych atakach lub obronach, ale te u przeciwnika jakby zawsze wytrzymywaly kilka tur wiecej czemu ??
    Zapraszam do wspulnej gry MadMosquit0 na SE ;]

  2. #2
    Senior Member gnome72's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Warsaw, Poland
    Posts
    119
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Hej Mosquito,

    ogólna sugestia - zadawaj tego typy pytania raczej na forach ogólnych - tam jest cały legion doświadczonych graczy i na każde pytanie zapewne szybko i ochoczo odpowiedzą.

    A co do tematu:

    zbroje mają określoną wytrzymałość czyli durabiliby w lewym dolnym rogu, w takim jakby kowadle. Więc przykładowo Wrath of the Forest ma durabilty 4, czyli przyjmiesz na klatę 4 ataki (nieważne czy cię zranią i na ile, liczy się sam fakt uderzenia)

    bronie mają wytrzymałość określoną w prawym dolnym rogu, też w kowadle. Przykładowa broń dla wilka, Jeweler's Dream ma 4 żywotności.

    Jest szereg kart czy bohaterów które mogą wytrzymałość broni i/lub zbroi zwiększać.

    Przykładowo moja Gwenneth Truesight ma zdolność zwiększania durability (i ataku) o 2.

    Więcej kart wpływa jednak nie na wytrzymałość a na atak, ale nie o to się pytasz.

    Aha, drobnostka - raczej wspólnej a nie wspulnej :-)

    Do zobaczenia na szlaku, mam już KIK

  3. #3
    Junior Member MadMosqiut0's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    UK
    Posts
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Dankeszyn ;] mistrzu ;] ale te pytanie spacjalnie zadalem tutaj, bo guess what?? Jak wpiszesz na google "porady do Shadow Era" pierwsze trzy linki to wlasnie ten post ;p wiec nie ma czegos takiego oooo ... chcialbym wiec zebrac szereg informacji dla ulatwienia gry polskim graczom ;] pozdro ;] wiec jesli ktos ma jakies pytanie lub watpliwosci ;] prosze pisac, sie nie krepowac ;]

    PS sorki za orty ( jestem dys ortografem - tym leniwym i nie chce mi sie kazdego slowa sprawdzac w slowniku, a dostepu do polskiej wersji microsoft office nie mam ;( ) I sorki za brak polskich znaczkow, mam angielskiego windowsa ;]
    Zapraszam do wspulnej gry MadMosquit0 na SE ;]

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    To nie lepiej przetłumaczyć instrukcję do gry? Tam raczej wszystko jest napisane i polscy gracze nie mieli by trudności z przeczytaniem. Oczywiście dopisało by się kilka rzeczy które tam nie są napisane. Wtedy pytania tu zadawane były by tylko na temat naprawdę niewyjaśnionych kwestii czy opisów kart. Sam nie potrafiłem zrozumieć nie których umiejętności, ale teraz idzie mi to bez problemu. Ale dla początkujących graczy na pewno by się to przydało.

  5. #5
    Junior Member MadMosqiut0's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    UK
    Posts
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    To nawet swietny pomysl ;] panie Radzio ;] dzieki wielkie ;]
    Zapraszam do wspulnej gry MadMosquit0 na SE ;]

  6. #6
    Junior Member MadMosqiut0's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    UK
    Posts
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Ok zaczolem prace nad przetlumaczeniem instrukcji do gry ;] dajcie mi kilka dni i wkleje ja jako nowy post ;] ostrzegam ze bedzie to okrojona wersja bez obrazkow i prologu oraz podziekowan od autora. Skupie sie na samymej rozgrywce a to i tak 9 stron textu ;p

    PS albo jak wolicie moge wklejac po kawalkach co juz tam zrobilem i tak az wkleje wszystko ;]
    pozdro
    Zapraszam do wspulnej gry MadMosquit0 na SE ;]

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •