Close

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member Speicher's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

    A gdyby tak zacząć naprawdę? - dystrybutor

    Witajcie, polscy gracze w SE!

    Zastanawiam się nad dystrybucją tej gry w Polsce poprzez któryś z zaprzyjaźnionych sklepów hobbystycznych, ale nie wiem jak wygląda sprawa z aktualną liczbą graczy. Czy możecie wypowiedzieć się troszkę na ten temat?

    Z góry dzięki

  2. #2
    Senior Member gnome72's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Warsaw, Poland
    Posts
    119
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    A jak chcesz nas policzyć?

    Na polskim forum wypowiada się kilkanaście osób. Założmy że dodatkowo jest 4-5 razy tyle graczy którzy się nie są aktywni na tym forum. To daje około 100 osób. Strasznie mało. Są to ludzie z różnych miast więc zapewne ciężko nawet zebrać się aby zagrać w realu (tutaj nie wiem, może się mylę i byłoby aktywne środowisko). Sklepy hobbystyczne o których piszesz są zarzucone WoW, LotR, Warhammer Invasion i paroma innymi. Wydaje mi się że jeśli ktoś zainwestował juz jakąś kasę w talię WoW, to nie będzie dodatkowo płacił za grę bardzo podobną.

    Mam syna w wieku wczesnoszkolnym i wiem że WoW rządzi. Spora część młodej młodzieży gra właśnie w WoW (czytaj - naciąga rodziców na kolejne karty itp) Aby się przebić z SE, zestawy, boostery itp musiałyby być - moim zdaniem - znacząco tańsze. A i to wątpliwe bo za WoW i resztą stoi spora maszyna marketingowa, w efekcie robi się efekt kuli śnieżnej - zacząć grać w WoW można za stosunkowo niewielkie pieniądze, a potem już łatwiej wydać kasę na kolejny booster niż na talię z innej gry.

    Tak więc wydaje mi się że byłoby ciężko. Ale jak się zdecydujesz to daj znać, na pewno część osób może coś kupić hobbystycznie.

    A jak nie to zawsze można puścić wydruk na dobrym kolorowym ksero i zrobić sobie wersję domową prawie za darmo.

    Miłego grania!

  3. #3
    Junior Member MadMosqiut0's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    UK
    Posts
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Witam ;] wlasnie dolaczylem do fanow tej gry ;D zastanawiam sie tylko, czemu tak mega super gra nie jest na topie google play? Jest pelno badziewia z Mobgate, od maja szukam prawdziwej karcianki na mego androida i wreszcie bingo !! ;] mam wiele pytan ale nie che brudzic na forum ;] pozdro wszystkim i zapraszam do wspolnej gry ... ;]

  4. #4
    Junior Member MadMosqiut0's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    UK
    Posts
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    PS i sorka za orty i brak polskich znaczkow ...
    PS2 a i co do tematu to tez uwazam ze WOW rulez wiec raczej nic z tego nie bedzie. Wolalbym jednak samego producenta gry wspomoc i zakupic kila paczek kart by wziol sie do roboty i popracowal nad sama gra i dodal wiecej kart ;D
    Last edited by MadMosqiut0; 11-14-2012 at 08:27 PM.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Szczerze to wolę grać wirtualnie. Po pierwsze na pewno taniej to wychodzi, a po drugie grałem kiedyś w WOW-a i już od kilku lat nie gram bo po prostu nie mam aktualnych kart, a bez nich grać się już nie da. Dlatego jestem za wirtualna grą bo tu takie rzeczy na pewno się nie staną. Ale przydało by się próbować to jakąś rozpowszechnić by więcej Polaków w to grało i na pewno będzie milej

  6. #6
    Junior Member MadMosqiut0's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    UK
    Posts
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Ta ja juz dalem ladny opisik na google playu i jestem nawet 2 pod cryingsnake-iem ;] ale postaram sie jeszcze po spamowac w znanych kregach na przyklad na wymarlym juz fantasyworld pl ooo ;]
    Zapraszam do wspulnej gry MadMosquit0 na SE ;]

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •