Close

Tab Content
No More Results

7 Visitor Messages

  1. آبی رنگ خیلی مهمی در نظریه روانشناختی رنگها است و روی ذهن انسانها عمیقا تاثیرگذار است.این همان دلیلی است که آبی را رنگی بی نظیر در*طراحی داخلی*اتاق خواب میکند.این رنگ الهام بخشاحساس آرامش و صلح است و میتواند یک رنگ تسکین دهنده باشد.در سرویس های بهداشتی این رنگ می تواند جوی آرام و دریا گونه ایجاد کند.آبی رنگ سرد،ساکت و آرام،رنگ تعلق و مناسب برای نمایندگی های رسمی می باشد.بهتراست آبی با رنگ سفید یا دیگر رنگهای روشن ترکیب شود.استفاده بیش از حد از رنگ آبی باعث افسردگی میشود.بنابر این باید به شکل هوشمندانه و به اندازه در فضای*دکوراسیون داخلی*استفاده شود.
  2. تاثیر روانشناختی رنگها در*طراحی داخلی

    رنگها در زندگی واقعی وجود ندارند.آنها فقط تاثیر امواج الکترومغناطیسی هستند که توسط مغز و چشم ما ثبت میشوند.رنگها هنوز نقش خیلی مهی رادر اطراف ما ایفا میکنند و ما نمیتوانیم زندگی را بدون آنها تصور کنیم.رنگها احساسات و حالات ما را تغییر میدهندو به خاطر همین ویژگی ها است که طراحان و صاحب خانه ها به استفاده هوشمندانه از آنها برای خلق جو مناسب برای فضای در دسترس نیاز دارند.از این رو ما در این مطلب به تاثیرات روانشناختی رنگها روی ذهن انسانها میپردازیم و نمونه هایی از استفاده از رنگ در*طراحی داخلیرا مورد مطالعه قرار میدهیم.
  3. دکوراسیون مینیمال چیست و چه ویژگی*هایی دارد؟

    * می*توان گفت ساده گرایی همان مینیمالیسم بوده و در صنعت*دکوراسیون داخلی*نیز به ساده*تر کردن فضا و محیط و استفاده حداقلی از لوازم در هر بخش سبک مینیمال گفته می*شود. سبکی که یکی از معروف*ترین سبک*های دکوراسیون داخلی به شمار می*رود.
  4. ۳)*اصل گواهینامه و ریزنمرات دانشسرای عالی تربیت معلم، دانشسرای عالی راهنمایی و انستیتو مربیان هنری با مهر وامضاء وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قابل*ترجمه*و تأیید در*دفتر ترجمه رسمی*آرمان است.

    ۴) گواهینامه و ریزنمرات دوره دو ساله بهیاری با مهر و امضاء وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قابل*ترجمه*و تأیید در*دفتر ترجمه رسمی*آرمان است.
Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7
About kimia

Basic Information

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
7
Most Recent Message
05-09-2019 08:26 PM
Tournament Stats
Tournaments Joined
0
Tournaments Won
0
General Information
Last Activity
05-02-2019 08:24 PM
Join Date
04-30-2019
Referrals
0